שירות הלקוחות של תמי 4 -
מוצר מעולה מלווה בתודעת שירות גבוהה


בעולם המודרני בו אנו חיים יש אינספור אביזרים וציוד למטבח שניתן לקנות. המוצרים אינסופיים אולם התקציב מוגבל, אז איך אמורים להחליט מה נחוץ ומה לא? ללא ספק במצב של אמצעים מוגבלים יש לרכוש את המוצרים ההכרחיים למטבח, כאלה שלא ניתן להסתדר בלעדיים וכאלה שתורמים לבריאות בני הבית. על כן, בנוסף לסירים ולמחבתות, לסכו"ם וכוסות רצוי שבכל בית יהיה מתקן תמי 4.


חברת תמי 4 והנהלת תמי 4 הינם בעלי מוניטין של למעלה מ-40 שנות ניסיון בתחום פתרונות המים לעסקים ולבתים פרטיים. המשמעות של התקנת תמי 4 בבית, היא הנאה צרופה מאיכות מים חסרת פשרות העומדת בכל התקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי. מוצר התמי 4 מסננן את המים, מטהר אותם, והופך את מי השתייה לנקיים ובריאים יותר. היות ואדם ממוצע צורך כמות מים גדולה ביום, או לפחות אמור לעשות כן, ישנה חשיבות מכרעת לאיכות המים אותה אנו שותים. על כן, יש לראות במוצר זה כמוצר חיוני והכרחי לכל דירה ועסק. מעבר לכך, המוצר מעניק נוחות שכן הוא מאפשר אספקת מים קרים וחמים והכול בפעולה פשוטה אחת. אם ברצונכם לברר על שלל הדגמים, הצבעים, והמבצעים של מתקני התמי 4, פנו בהקדם לשירות לקוחות תמי 4 העומד לשירותכם.

שירות הלקוחות של תמי 4 יעניק לכם את כל המידע הדרוש לשם רכישת מתקן התמי 4 המתאים במיוחד לצרכיכם. ישנם שלל דגמים וסוגים ולכל אחד היתרונות והמאפיינים שלו, נציגי החברה העובדים במוקד שירות לקוחות תמי 4 יעניקו את כל המידע, בסבלנות אדיבות ומקצועיות עד אשר תבחרו את המוצר האידיאלי עבורכם.

המסלולים ששטראוס מים מציעה כיום ללקוחותיה כוללים: בר מים תמי4 מתקדם ושירות מקיף הכולל תחזוקה ואחריות מלאה במחירים משתלמים.
חבילת השירות השנתית של שטראוס מים כוללת 2 מסננים, נורת UV,משלוח חלפים אוטומטי עם שליח ואחריות מלאה על המכשיר כולל ביקור טכנאי חינם עד בית הלקוח,ללא השתתפות עצמית.

תודעת שירות לקוחות תמי 4 המאופיינת ברמה גבוהה של מחויבות, בשילוב עם מוצר איכותי, בריא ומעוצב- הופך את מתקן התמי 4 לכל כך פופולארי ונפוץ בקרב הציבור בישראל. על ידי רכישת המתקן תוכלו להבטיח את איכות המים, ולישון בשקט בידיעה שאתם וילדיכם אינכם מסכנים את בריאותכם בכך שאתם שותים מים שאינם מסוננים ואין לדעת אם עומדים בתקנים הנדרשים.

בנוסף, אם ברצונכם לשמוע על אופציות נוספות של מתקני שתייה ועל מוצרים שונים של החברה, נציגי שירות הלקוחות עומדים לרשותכם ויענו על כל שאלה או תהייה.

בעולם בו אנו חיים, בו קשה לבטוח באנשים שיעמדו בתקנים ובסטנדרטים של בטיחות ואיכות סביבה, ומדי פעם מתגלות שערוריות מסמרות שיער על חריגה מתקנים, לפחות בתחום מי השתייה תוכלו להיות רגועים ובטוחים שתמי 4 מעניקה לכם את המים הטובים והאיכותיים ביותר שרק ניתן, העומדים בכל התקנים ומעבר לכך הם גם טעימים ומרווים.

תמי 4